Jdi na obsah Jdi na menu
 

Novinky ~ 2.8.2011

2. 8. 2011

 Zdravím,

poslední dobou Baka tým hodně mrzl. Nic na něj nepřibývalo a skoro nikdo sem nechodil. To, ale chceme změnit. Proto Vám přináším aktuální info :)

Za prvé. Jelikož většina překladatelek se skoro neozývá, tak pravděpodobně nebude přibývat tolik mang, jako dříve. Což mi připomíná, že jestli by někdo měl zájem nám pomoct, tak ať se podívá [zde] :)

Za druhé. Máme novou překladatelku, kterou znám osobně, Daike :) Kromě překládání nám bude dělat také beta read.

Za třetí. Jistě jste si všimli, že design Baka týmu se změnil do předchozího. Upřímně, tenhle se mi líbí víc, než ten bílý :)

Za čtvrté. Celkově se budu snažit web nějakým způsoběm vylepšit a upravit, aby byl lépe přehledný a tak :)

Za páté. Na začátku prázdnin jsem posílala Selině z anime-manga.cz e-mail s prosbou, jestli by mohl být Baka tým také na jejich stránce. Selina mi vyhověla, a tak až se dořeší podrobnosti, tak nás najdete i na jejich webu :) 

Za šesté. Nevím, jak Jashini, protože se tu dlouho neobjevila, ale já jsem se s pár členy dohodla, že budeme překládat i něco jiného než yaoi. Například na anime-manga.cz a možná i zde, bude upravený překlad Vampire Knight s naší editací a jejich překladem. Dalé také máme v plánu pár další známějších mang. Ale nebojte, yaoi a shounen-ai budeme překládat i nadále :)

Za sedmé. S jednou mojí kamárádkou, která se mnou jela na Naruto tábor, jsem se dohodla, že jí budu editovat mangu, kterou ona přeloží. Manga se jmenuje Monster a druhé volume se odehrává v České republice. Manga bude zveřejněná i zde :)

Za osmé. Chtěla bych Vás poprosit, jestli znáte nějakého dobrého překladatele, který by byl ochoten nám pomoct, byli bychom moc rádi, kdyby jste nám napsali. Pomůžete tím nám i sobě, protože bude víc přeložených mang :)

S přáním pékného prožití zbytku prázdnin,

Hanako ^^

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář